Studium v zahraničí - Jazykové pobyty v cizině

Proč se naši klienti vracejí rok co rok?

vzdelavaniVzdělání je velká deviza a naši klienti si to uvědomují. Znalost cizích jazyků pro každého z nich představuje nezbytnou součást jejich osobnosti. Našimi klienty jsou jak junioři, tak senioři a rovněž klienti produktivního věku.

Juniorské kurzy ve Velké Británii představují pro každého účastníka zážitek na celý život a ovlivňují vždy celkový pohled na angličtinu i na Británii.
Dospělí často absolvují řadu let studia angličtiny a potřebují odstranit ostych z komunikace. Doporučuji proto pobyt na 1 měsíc a rozmluví se opravdu každý. Studium v rodině zahraničního lektora je účinný a efektivní způsob pobytu v zahraničí. S lekorem se učíte a zároveň trávíte volný čas.
Každý náš klient získává slevu 5% ze základní ceny programu. Lidé nad 50 let mimo hlavní letní sezonu mohou využít slevy 10%.
Nejenom díky příznivým cenám se k nám klienti vracejí, ale nabízíme opravdu individuální přístup ke každému z vás.

Doporučte nám klienta a získáte odměnu 1.000,- Kč

 

Obracíme se na Vás s prosbou o doporučení našich služeb ve Vašem okolí svým přátelům, známým, příbuzným či kolegům v práci.
Vašeho doporučení si vážíme a za každého nového platícího klienta, který se odvolá právě na Vás, Vám vyplatíme odměnu 1.000,- Kč

Víte, že v rodinách zahraničních lektorů je možné se připravovat na složení mezinárodních zkoušek z cizích jazyků?

Ano je tomu tak, naši klienti se v rodinách zahraničních lektorů připravují nejenom z obecného nebo obchodního jazyka a konverzace, ale lektoři zároveň mohou zájemce připravit i na mezinárodní zkoušku z angličtiny či dalších jazyků.