Naše desatero

Individuální výuka v rodinách lektorů

One to OneIndividuální výuka jazyků a další vzdělávání v rodinách kvalifikovaných lektorů je skutečně efektivní způsob zvyšování kvalifikace.

Jazykové pobyty v zahraničí

Žijte a studujte v rodině profesionálního učitele cizích jazyků

 • Úplně odlišná zkušenost než z výuky v klasické jazykové škole, a to myslíme i tu zahraniční
 • Nemusíte každé ráno cestovat do školy
 • Nebudete se pouze učit podle lekcí v učebnici, ale zažijete vlastní cizojazyčnou skutečnost
 • Budete se učit anglicky svým vlastním tempem a úplně přirozeně jako mateřský jazyk
 • Hostitelská rodina = kvalifikovaný učitel se bude zaměřovat především na zlepšení Vašich slabých stránek
 • Můžete si zvolit začátek kterýkoliv víkend v roce, například s přihlédnutím k ceně letenky
 • V případě včasné objednávky jsme schopni nalézt učitele s obdobnými zájmy, jako máte Vy
 • Výuka je vhodná pro každého klienta bez ohledu na věk
 • Dospělí klienti se nemusí cítit trapně, že jsou v soukromí a ne v hotelu, protože pro naše učitele se jedná o každodenní práci, kterou dělají s láskou a rádi poznávají nové lidi a kultury…
 • Zároveň se žádný student nemusí obávat trémy ze skupinového vyučování a oficialit či rituálů s tím spojených
 • Ten, kdo by se náhodou chtěl „ulejt“ z vyučování a jít za školu, ten nemá šanci – důležité hlavně u chlapců, ale mnohdy i u děvčat
 • Dětem v pubertě mohou rodiče nastavit pravidla jako malým dětem a naši učitelé je budou striktně vyžadovat!
 • Stravování, konverzace, návštěvy, výlety, televize a společenský život, to vše je v angličtině
 • Tato verze studia v zahraničí znamená, že klientovi bude opravována znalost cizího jazyka permanentně a bude pod odborným jazykovým dohledem
 • Vůbec nemůžete používat češtinu, prostě proto, že v rodině nikdo česky nebude umět

Napadlo by Vás, že...?

Věděli jste, že každá moc s sebou přináší zodpovědnost?

Komunikačním jazykem vyspělého světa je bezesporu angličtina. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, jak nesmírně tolerantní musí být obyvatelé anglofonních zemí k používání angličtiny v každodenní praxi? A dokonce, jak nesmírně tolerantní musí být k odchylné výslovnosti nejenom slovíček, ale i vlastních jmen, na svých jednotlivých územích?

Život každého z nás ovlivňuje mnoho faktorů, ale více než kdy jindy na nás útočí požadavek na komunikaci v angličtině. Před více než 50 lety začala angličtina nabývat  na svém dnešním významu a stále se její vliv posiluje. Máme hned několik možností, jak se s tím vypořádat:

1)       nezatěžovat si hlavu a najmout si překladatele
2)       trochu se snažit a najmout si učitele
3)       radikálně obohatit svůj život a odcestovat do anglofonní země
4)       rezignovat a přijít o práci

Jak se rozhodnete Vy?

Osobně jsem před řadou let postoupila od bodu 2) k bodu 3) a nelituji. Ačkoliv angličtina již dávno není můj koníček, ale komunikační prostředek, kdykoliv ráda budu každému vyprávět své postřehy z cest a podělím se o vlastní zkušenosti. Nezapomínejte však, že každý se musí se životem poprat sám. Já Vás mohu pouze povzbudit, ale klíčové rozhodnutí čeká na Vás.

Ubezpečuji Vás však, že ať Britové či Američané, všichni si jsou své převahy i komunikační výhody vědomi. A jelikož jsou vyspělými národy, vyvolává v nich tato převaha pocit odpovědnosti i hrdosti a zároveň úcty ke každému, kdo se snaží angličtinu používat v praxi. Proto neváhejte a pojďte si vybrat z naší široké nabídky kvalitních zahraničních pobytů osobně. Jste u nás vítáni stejně tak, jako Vás svou zemí rádi provedou Irové, Malťani nebo Australané,…

Těšíme se na Vaše zavolání,

Drahoslava Pavlátová a kolektiv naší kanceláře

Bez ohledu na věk

Mateřské školy byly založeny před řadou let proto, aby se snížil vliv matek na své děti. V Praze se datuje otevření první mateřské školy do roku 1864 a ve stejné budově v Masné ulici funguje až do dnešních dnů. Shoda okolností tomu přála a moje dcera navštěvovala právě tuto MŠ celé tři roky bez nejmenších problémů, bez konfliktů nebo nedorozumění. Původní účel MŠ dávno pominul, protože v 21. století máme zcela opačný problém a sice, jak posílit vliv rodiny. Jak přesvědčit mladé muže a ženy, že základy veškeré výchovy dětí jsou položeny právě v rodině a ne ve školním systému. Smyslem dnešních mateřských škol je podle učebnic pedagogických škol splnit veškeré přání dítěte a připravit ho na školní docházku. Myslím, že MŠ tento cíl plní a je na nás rodičích, postarat se o řádnou výchovu dětí a zabezpečit jim odpovídající jazykové vybavení pro budoucnost. Osobně cítím velkou odpovědnost za každého klienta bez ohledu na jeho věk. Našimi klienty se mohou stát již děti z mateřských škol bez znalosti psaní a čtení. Samozřejmě, že většinou v doprovodu rodičů, kterým rovněž záleží na vlastní jazykové vybavenosti.

Bez ohledu na věk!

O naší kanceláři

Spolupracujeme s daleka největší a nejpreztižnější organizací zajišťující výuku cizích jazyků v rodinách učitelů. Kažodoročně navštíví tisíce studentů z nejrůznějších koutů světa více než 30 zemí za účelem zdokonalení se v používání cizího jazyka a seznámení se s místními obyvateli. Každý z nich se učí cizí jazyk podle svého rozhodnutí a v zemi, kde s e tímto jazykem běžně komunikuje. Každý z účastníků je izolovbán od používání svého rodného jazyka a je nucen překont jazykovou bariéru. Každý účastník bydlí v domě svého účitele a je vyučován na bázi individuální výuky a lekcí one to one.

 

Konkrétní nabídka je ke shlédnutí na www.hli.co.uk - objednávku za Vás ráda zařídím a jako poděkování za spolupráci Vám poskytnu slevu ve výši 5%.

Dostane se Vám vynikající příležitosti pro úplné ponoření se do cizího jazyka a strávení vámi zvoleného času v zahraničním prostředí v domě učitele, který Vám vyjde maximálně vstříc a jemuž záleží na tom, aby Vás co nejlépe naučil cizí jazyk a abyste se co nejlépe seznámili s prostředím jeho země.

Naučíte se používat jazyk v rekordně krátkém čase a tím nejenom uspoříte peníze, ale rovněž získáte cennou jistotu v používání cizího jazyka díky bydlení s lektorem v jeho domě. Individuální výuka jazyků v zahraničí je diametrálně odlišný způsob proniknutí do hlebin cizího jazyka než jaký znáte a než s jakým jste kdy měli možnost se setkat. Velmi rychle budete schopni myslet a mluvit v cizím jazyce. Nebudte se zastavot při hledání správného užitzí času nebo cizích slovíček, která potřebujete. Používá jazyka se stane pro Vás přirozené a automatické.

Všichni naši učiteleé mají vysokoškolské vzdělání nebo jsou akreditovaní lektoři jazyka. Budte součástí vzdělané rodiny, která s Vámi bude hovořit nejenom během výuky, ale i mimo ni. Máme v databázi okolo 2.000 skvělých učitelů v 30 zemích světa.

Máte možnost studovat prostřednictvím individuální výuky ve Velké Británii, Irsku, Spojených Státech Amerických, Francii, Německu, Španělsku, Itálii, Rusku, Číně a v mnoho dalších zemích. Přijímáme studenty každého věku od 9 let až po důchodce, pro věk 50+ nabízíme extra slevu 5% ze základní ceny pobytu. Za příplatek můžeme nabídnout speciální přípravu pro odborný jazyk a nebo pro zkoušky z cizích jazyků. Ke kombinovaným programů patří programy zahrnující sportovní aktivity, kulturní programy, volnočasové aktivity, pobyt na farmě nebo pobyty během vánočních svátků.

Mezi naše studenty patří jak školou povinné děti, tak universitní studenti, dospělí a všichni, kteří mají zájem užívat dovolenou odlišným a zajímavým způsobem.

 

10 dobrých důvodů


 1. Poskytujeme pravdivé a dostatečné informace
 2. Máme vlastní zkušenosti ze studia v zahraničí
 3. Můžeme se pochlubit velmi dobrým jménem v zahraničí
 4. Uplatňujeme individuální a komplexní přístup ke každému
 5. Nabízíme dlouholeté zkušenosti a řadu zahraničních kontaktů
 6. Umíme naslouchat Vašim potřebám
 7. Splňujeme zákonem předepsané podmínky pro podnikání
 8. Účtujeme si přiměřené ceny
 9. Disponujeme odpovídajícím zázemím v centru města
 10. Aktivně řešíme Vaše připomínky a náměty či stížnosti

Přečtěte si, co říkají naši klienti z let minulých:

    * celý můj pobyt byl ve znamení pohody a bez nejmenšího zádrhelu
    * svůj dík upřímně podtrhuji a Vaši agenturu doporučím svým blízkým
    * cením si velmi dobré schopnosti učitelů vysvětlit probíranou látku, jak slovíčka, tak gramatiku
    * vztah učitel - žák je vskutku přátelský
    * s agenturou PAVLÁTOVÁ jsem spokojena - zejména s výběrem školy
    * pobyt byl pro mne hodně přínosný - uskutečnila jsem si co v době mého studentského věku bylo nemožné
    * studium probíhá v prostředí, které vytváří tlak na mobilizaci vlastních rezerv - to vede k výsledkům doma nemožným!!
    * v rámci finančních možností jsem se zúčastnila několika výletů pořádaných školou
    * služby agentury hodnotím kladně, vše proběhlo bez nejmenší chyby
    * vízum mi udělili na počkání - díky Vaší pomoci jsem zpracovala „dokonalou žádost"
    * ztratila jsem ostych mluvit v cizím jazyce před cizími lidmi
    * děkuji za přání pěkného pobytu a také za ochotu, s jakou jsem se u Vás setkal
    * kladně hodnotím studium v zahraničí zejména proto, že jsem se přestala bát mluvit!!!
    * vaše agentura pomohla celé naší rodině. Děkujeme
    * cením si toho, že mi agentura před odjezdem předala řadu cenných zkušeností, turistických průvodců a také mapy
    * v zahraničí jsem začala přemýšlet anglicky, doma jsem měla stále nějaké únikové cesty...
    * společenských aktivit organizovaných školou jsem se ráda účastnila, ale hodně času mi zabrala příprava na další hodiny
    * během studia v zahraničí jsem získal silnou motivaci pro zlepšení znalostí a pro další studium doma
    * hodnotím kladně zejména seznamovací párty, při kterých byla možnost v příjemném prostředí navázat konverzaci se všemi zahraničními studenty a mluvit a mluvit a mluvit...