O naší kanceláři

Spolupracujeme s daleka největší a nejpreztižnější organizací zajišťující výuku cizích jazyků v rodinách učitelů. Kažodoročně navštíví tisíce studentů z nejrůznějších koutů světa více než 30 zemí za účelem zdokonalení se v používání cizího jazyka a seznámení se s místními obyvateli. Každý z nich se učí cizí jazyk podle svého rozhodnutí a v zemi, kde s e tímto jazykem běžně komunikuje. Každý z účastníků je izolovbán od používání svého rodného jazyka a je nucen překont jazykovou bariéru. Každý účastník bydlí v domě svého účitele a je vyučován na bázi individuální výuky a lekcí one to one.

 

Konkrétní nabídka je ke shlédnutí na www.hli.co.uk - objednávku za Vás ráda zařídím a jako poděkování za spolupráci Vám poskytnu slevu ve výši 5%.

Dostane se Vám vynikající příležitosti pro úplné ponoření se do cizího jazyka a strávení vámi zvoleného času v zahraničním prostředí v domě učitele, který Vám vyjde maximálně vstříc a jemuž záleží na tom, aby Vás co nejlépe naučil cizí jazyk a abyste se co nejlépe seznámili s prostředím jeho země.

Naučíte se používat jazyk v rekordně krátkém čase a tím nejenom uspoříte peníze, ale rovněž získáte cennou jistotu v používání cizího jazyka díky bydlení s lektorem v jeho domě. Individuální výuka jazyků v zahraničí je diametrálně odlišný způsob proniknutí do hlebin cizího jazyka než jaký znáte a než s jakým jste kdy měli možnost se setkat. Velmi rychle budete schopni myslet a mluvit v cizím jazyce. Nebudte se zastavot při hledání správného užitzí času nebo cizích slovíček, která potřebujete. Používá jazyka se stane pro Vás přirozené a automatické.

Všichni naši učiteleé mají vysokoškolské vzdělání nebo jsou akreditovaní lektoři jazyka. Budte součástí vzdělané rodiny, která s Vámi bude hovořit nejenom během výuky, ale i mimo ni. Máme v databázi okolo 2.000 skvělých učitelů v 30 zemích světa.

Máte možnost studovat prostřednictvím individuální výuky ve Velké Británii, Irsku, Spojených Státech Amerických, Francii, Německu, Španělsku, Itálii, Rusku, Číně a v mnoho dalších zemích. Přijímáme studenty každého věku od 9 let až po důchodce, pro věk 50+ nabízíme extra slevu 5% ze základní ceny pobytu. Za příplatek můžeme nabídnout speciální přípravu pro odborný jazyk a nebo pro zkoušky z cizích jazyků. Ke kombinovaným programů patří programy zahrnující sportovní aktivity, kulturní programy, volnočasové aktivity, pobyt na farmě nebo pobyty během vánočních svátků.

Mezi naše studenty patří jak školou povinné děti, tak universitní studenti, dospělí a všichni, kteří mají zájem užívat dovolenou odlišným a zajímavým způsobem.