Angličtina na Maltě

<strong>Angličtina</strong> na Maltě

Malta je vyspělá, hustě obydlená ostrovní země ve Středozemním moři. Jde o členskou zemi Evropské unie. Strategická poloha Malty ve Středozemním moři z ní udělala důležitý obchodní uzel. V průběhu dějin byla ovládaná Feničany, Kartágem, Římem, Byzantskou říší, Francouzi a Spojeným královstvím. Nezávislost od Velké Británie získala v roce 1964, stále je však členem Commonwealthu. Členským státem EU se stala v roce 2004. Hlavním městem je Valletta. Úředními jazyky jsou maltština a angličtina.

Malta Sliema

Angličtina na Maltě a sport -

Golf, Windsurfing, Potápění, Cyklistika, atd. ... s instruktorem, ale i pro zkušené...

Maltské středozemní klima je předurčeno ke sportování. Doporučujeme tudíž kombinovat kvalitní výuku angličtiny s hodinami věnovanými Vámi oblíbenému sportu nebo začít se sportem novým, to už záleží na Vás...

Individuální angličtina s kulturním programem

Individuální angličtina s kulturním programem

V rodině kvalifikovaného lektora - rodilého mluvčího

Malta je ostrov ve středo-zemí, který můžeme doporučit pro výuku angličtiny celoročně. Historie a kultura, se kterou se na Maltě setkáte Vás ohromí a budete se jistě chtít vrátit. Doporučujeme Vám, koupit si letenky a vhodně se pojistit. Z naší strany předpokládáme Váš odjezd za 4 týdny.

Malta Sliema

Individuální výuka angličtiny na Maltě

Konfortní ubytování v soukromí

Základní standarní výuka může být obohacena o obchodní specializaci nebo o přípravu ke zkouškám z angličtiny. Ten kdo požaduje nadstandarní ubytování - i tomu můžeme vyjít vstříc za příplatek ...

Malta Sliema

Vánoce a Nový rok na Maltě

Pobyt v rodině lektora - stanete se přáteli

Strávit Vánoce a nebo Nový rok v zaharničí můžete nejenom na Maltě. Rádi Vám zajistíme vánoční nebo novoroční pobyt i v jiných destinacích.

Slevy pro individuální programy

K dlouhodobému pobytu sleva
10% sleva pro pobyty na 4 a více týdnů. 

Studenti ve věku 50 +
5% sleva pro rezervace 
pro studenty nad 50 let.